Працюємо Пн-Сб 9:00-20:00
Бізнес середовище змінюється щодня і знову відкритий і успішний бізнес може піти на спад. Якщо реанімувати бізнес не можливо, і якщо все ж таки ваше підприємство не змогло реалізувати свій потенціал на ринку, або з інших причин то варто закрити вашу підприємницьку діяльність. Сьогодні неприбутковий бізнес утримувати стає ще складніше, тому що щомісяця потрібно оплачувати ЄСВ, який ніяк не залежить від вашого обороту або чистого прибутку. Зважаючи на це утримувати ФОП стає складніше і єдиним правильним виходом може стати його закриття.
Як відкрити бізнес ми розглядали в попередній статті, а в цій статті ми розглянемо, як закрити ваше ФОП, СПД, ПП або ІП. На ці запитання і більше відповість фахівець із закриття підприємницької діяльності де ми розповімо етапи закриття малого бізнесу.
По-суті, подати заяву на закриття ФОП можна просто в онлайн режимі. Через реєстр державних послуг або звернутися до державного реєстратора, а також до нотаріуса. Для того, щоб закрити ваше ФОП, потрібно надати такі документи: паспорт, податковий код (інн), заяву на закриття вашої підприємницької діяльності. Можна закрити ПП, ІП, ФОП, СПД також за довіреністю виданою фахівцю. Найнявши для цього юриста або адвоката, який оформить за вас всю процедуру закриття підприємницької діяльності.
Як правило, при відкритті вашого бізнесу, ви стаєте на облік в інших органах як: пенсійний фонд, органи статистики, банківських установах, податкових структурах. При ліквідації або закритті вашого ФОП органи статистики отримують інформацію одночасно при отриманні заявки в електронному вигляді.
Фіскальна служба, або податкова інспекція вимагатиме сплату всіх зборів та податків та здачі декларацій з вас. У тому числі й оплати ЄСВ.
Пенсійний фонд при оплаті з вашого боку ЄСВ знімає вас з обліку, на що ви можете вимагати додатковий документ.
Закрити рахунок у банку, ви можете звернутися подавши заяву до банку.
Отже, процедура закриття бізнесу не є чимось затратним, і заявка може бути оброблена за один день. Ускладнюється процедура по здачі звітності та оплаті всіх необхідних платежів, як до Пенсійного фонду, так і до фіскальної служби (податкової). Якщо у вас є питання, або потрібен спеціаліст, щоб закрити бізнес, звертайтесь!
Також ви можете ставити запитання з закриття вашого ФОП нам внизу, де ми вам відповім на всі питання.