Працюємо Пн-Сб 9:00-20:00
Мрія на відкриття бізнесу так і може залишитися мрією, якщо не зробити крок на його відкриття. Кожна людина в Україні має право на відкриття своєї особистої справи, чи то малий бізнес, чи то великий. Щоразу коли ви будете ставити собі просте запитання: «як відкрити свій бізнес?», «як відкрити бізнес з нуля?» і не знаходити відповіді на його варто тоді прочитати статтю. Ми почнемо з малого, з бізнес-ідей, пошук фінансів, а також як проводитися реєстрація бізнесу в Україні.
Наш гід з відкриття бізнесу в нашому блозі, це пошук відповідей на найгостріші питання, які ви можете ставити собі щодня. Так що ми постараємося ширше розкрити з яких дрібниць почати і підняти бізнес з малого стартапу до просунутого бізнесу з доходом.
Варто не забувати, що бізнес народжується з підприємництва, а саме вживати певних заходів, як для його створення, так і для розкручування. Також ми розглянемо питання у блозі, як розкрутити свій бізнес, щоб він став успішним, а вам приносив дохід.
Це головне з чого варто починати свій бізнес, як правило, з ідеї, яка вас відвідала, а далі її реалізація. Бізнес ідею варто записувати на аркуші паперу або у вашому телефоні або комп'ютері. Якщо з бізнес-ідеями у вас не так все просто, але ви хочете почати свою справу, тобто безліч сайтів, які можуть вам підказати різноманітні ідеї для старту. Дуже простим рішенням для старту бізнесу з нуля може бути доставка їжі додому, продаж товарів, відкриття салону краси та багато іншого. Для цього варто перевірити попит на ринку як продажів так і послуг, інакше кажучи, як ваша ідея буде реалізована.
Далі, варто перевірити вашу бізнес ідею як вона реалізуються в житті, і який саме попит вона породжує в суспільстві. Якщо ви зайдете на сайти, які продають такі ж послуги або товари та люди їх шукають для купівлі або замовлення послуги, то ви на вірному шляху.
Наприклад, у вас є ідея з створення сайту, але сайтів багато за різними тематиками, але при цьому у вас є ідеальна схема зі створення сайтів з надання послуг для регіонів України з зручним пошуком. Далі ви знаходите виконавців або робите самі та монетизуєте свій продукт, який буде реалізований вами. Так це працює і в інших галузях бізнесу, з ідеї, а саме з бізнес-ідеї і до реалізації.
Бізнес план це продовження вашої бізнес ідеї. Бізнес план необхідний для будь-якого бізнесу, який тільки-но починає свою діяльність. Коли ви визначилися з ідеєю для бізнесу потрібно переходити для написання бізнес-плану. Навіщо потрібен бізнес план? Все просто, він необхідний для оцінки діяльності та життєздатності вашого бізнесу, він дає відповіді на головні питання окупності вашого бізнесу, рівня ринку продажів, а також можливості отримання кредиту на відкриття вашого бізнесу.
Бізнес плани бувають як платні так і у відкритих джерелах. В інтернеті ви можете знайти вже готові бізнес плани якими діляться компанії, у яких бізнес вже відкритий і успішний для створення франшизи, або просто поділитися своїм особистим досвідом. Також не рідкість, що бізнес-плани у відкритому доступі надають компанії, які їх надають частково для подальшого продажу в повному доступі до бізнес-плану. Платні бізнес-плани дають більше відповідей на питання, а саме: терміни окупності бізнесу, і дохід, який ви можете отримати при вкладених витратах вашого бізнесу.
Тут може бути все просто або у вас є стартовий капітал, або ви звертатися для позики грошей для його старту. Якщо фінансів не достатньо, то є від різних банків опції для тих, хто хоче відкрити свій бізнес. Також ви можете відкрити свій бізнес у партнерстві з тими, хто підтримує ваші погляди для роботи вашого бізнесу.
Простим шляхом для пошуку капіталу може стати кредит у банку. На цьому я зупинюся докладніше. Під бізнес держава дає певні кредити для майбутнього його повернення їх на пільговій основі. При цьому варто звернути увагу, що банки можуть вимагати позику під майно. Також, банк може вимагати і бізнес-план для оцінки ризиків для видачі кредиту вам. Це може здатися труднощами, але для старту бізнесу з нуля його необхідно пройти.
Варто звернути увагу, що якщо ви відкриваєте бізнес у партнерстві, то всі нюанси як капіталу, хто і чим займатиметься потрібно чітко прописувати на папері, а не на словах. У майбутньому ви можете зіткнутися з проблемами у веденні свого бізнесу.
Реєстрація бізнесу спрощена в Україні і для малого бізнесу, а саме для ФОП. Це найпростіший спосіб відкрити свій бізнес і при цьому для мінімуму витрат. Ви можете відкрити самостійно з нуля бізнес за 24 години і при цьому зареєструвати його онлайн через послуги юстиції. Також ви можете заплатити певну суму для реєстрації бізнесу через юридичні фірми та нотаріуса, щоб у вас були фізичні документи про реєстрацію вашого бізнесу. Різниці по суті немає, тут у виборі реєстрації бізнесу вже буде за вами.
Зробити бізнес успішним можете тільки ви. Пройшовши етапи від бізнес ідеї до реєстрації та відкриття вашого бізнесу з нуля вам ще необхідно буде пройти єтапи розвитку та контролю його. Це буде складно і можливо буде важко перші півроку або навіть рік, але все для досягнення ваших цілей та мети.
Вам можу порекомендувати знайти або найнятий в штат або позаштатно юриста для аналізу ринку ризиків і конфліктних ситуацій, бухгалтера для введення звітності та здачі їх у податкові структури, а також маркетолога для підвищення продажів. Ці фахівці допоможуть вам тримати ваш бізнес на плаву для уникнення проблем із законом, помилок у звітності, та падіння продажів або надання послуг на ринку. Ці фахівці не обов'язково повинні бути з вами в штаті, можуть бути найняті за гонорар або для виконання разових послуг.
Коли ви вийдете на окупність ринку можна буде замислюватися на розширення ринку послуг на інші міста і розширення штату ваших співробітників. У цьому випадку варто переходити на делегування своїх повноважень на інших осіб. Але це вже не буде маленький бізнес, а великий.
Зараз відкрити свій бізнес стало простіше, особливо з нуля. Бізнес відкривається протягом доби та проводиться його реєстрація. Але до цього продумайте свій бізнес-план і бізнес-ідею, щоб вона реалізувалася у вас. Якщо у вас ідея «дозріла», а ви хочете відкрити свій бізнес, задавайте питання нам внизу.