Працюємо Пн-Сб 9:00-20:00
Порядок реєстрації великого бізнесу було змінено в Україні шляхом ухвалення змін до законодавства, а саме до Цивільного та Податкового кодексів України. Дані зміни, а також ухвалення профільного закону дали можливість швидше реєструвати великий бізнес. Ці зміни вимагали чіткого визначення сторін у процесі реєстрації бізнесу, хто повинен відповідати за прийняття рішень, бути учасниками бізнесу та багато інших питань.
Сам процес і прядок оформлення в Україні товариства з обмеженою відповідальністю став простіше. Великий бізнес тепер націлюється на зменшення бюрократії за рахунок поправок до законодавства. Але при цьому варто не забувати, що зменшення труднощів з відкриття бізнесу не означає викорінення самої бюрократії. У цьому випадку варто звертатись до фахівців у відкритті та реєстрації товариств з обмеженою відповідальністю. Юридичні компанії, які працюють на ринку відкриття, реєстрації та супроводу господарською діяльністю бізнеса варто обирати зі стажем.
Незважаючи на це, у цій статті ми вкажемо основні кроки з відкриття великого бізнесу, який часто згадують як ТОВ. Наша інструкція допоможе вам відкрити ваш бізнес, або почати з перших кроків його реєстрації.
Багато хто в період розвитку своєї діяльності, замислюються про розширення штату персоналу та переведення своєї компанії до масштабу ТОВ. Поняття ТОВ і товариства з обмеженою відповідальністю це одне й теж, у побуті прийнято говорити одне з визначень. Відкриття ТОВ як процедура вимагає певних знань та збору документів, які в процесі потім передаються для реєстрації. Ви можете самостійно підготувати документи або через юридичну компанію, яка займається реєстрацією юридичних осіб.
Нижче ми наведемо крок за кроком процедуру реєстрації великого бізнесу в Україні.
Крок один: дані про компанію. Зібравши все бажання і сформувавши бізнес план, ви в першу чергу визначаєтеся з назвою вашої компанії. Де ви зможете вказати основний напрямок, і в якій сфері ваше підприємство спеціалізується. Наприклад: якщо ваш бізнес буде в напрямку продажу квартир або оренди квартир, то ТОВ Смартквартхауз, як приклад підійде вам, де буде вказано співзвучний напрямок вашої діяльності. Головне у виборі імені та назві ТОВ, це не дублювання назв вже з існуючими ТОВ, тому що у реєстрації вам відмовить.
Далі, ви повинні визначитися у кількості засновників компанії і будуть вноситись беніфіціари як засновники чи ні. Варто до реєстрації визначитися зі статутом компанії, органом при вашому ТОВ, який буде проводити збір засновників, місцем знаходження ТОВ, вибором КВЕД діяльності вашої компанії та інші питання. Ці дані мають бути частково відображені у вашому статуті, а також у статутних документах під час реєстрації ТОВ.
Крок два: кількість засновників. Обмеження, як правило, не більше ста засновників на компанію. Оскільки, якщо їх буде більше, то в даному випадку це потрібно буде відкривати акціонерну компанію. Варто розуміти, що засновник не завжди буде директором компанії та бухгалтером, як і навпаки. Оскільки засновник це засновник компанії, а директор і бухгалтер, це ті особи, які несуть відповідальність за результати підприємницької діяльності, і є найманими співробітниками.
Крок три: підготовка документів для реєстрації. Це важливий крок у процесі реєстрації компанії, оскільки не правильно підготувавши документи та не зареєструвавши їх, ви можете зіткнутися з проблемами відмови в процедурі. Так при реєстрації компанії повинні бути документи: протокол зборів засновників, нотаріально завірений статут ТОВ, заява, в якій відображається бажання створити ТОВ, а також заява, де засновники вказують, на якій системі оподаткування працюватиме ТОВ.
Крок чотири: реєстрація ТОВ. Реєструвати компанію ТОВ стало набагато простіше у зв'язку з тим, що нотаріусам дозволили це здійснювати. Так, нотаріус, при реєстрації ТОВ вимагатиме такі документи, а саме: заповнену реєстраційну картку, протокол зборів з рішенням про заснування ТОВ, статут ТОВ якщо через посередника оформляються документи, то довіреність.
Статутний капітал, як правило, може становити і одну гривню, немає обмежень з внесення капіталу при формуванні ТОВ.
Вибір КВЕДу діяльності варто сформувати до походу до нотаріуса.
Далі, ви реєструєте рахунок у банку. Де вам буде зручно вести діяльність через клієнт-банкінг, а також у податкових структурах для сплати податку.
По суті, це основна інформація з реєстрації ТОВ в Україні. Самостійно ви можете це зробити, витративши лише час, але при цьому отримавши результат у реєстрації вашої компанії. Якщо ви пройдете всі етапи реєстрації бізнесу, вказані нами і правильно заповніть документи, складете статут, то ви зможете самі відкрити свій великий бізнес в Україні.
Якщо вам потрібна консультація юриста у цьому питанні, то ми можемо допомогти вам у відкритті бізнесу крок за кроком. Також, ви можете замовити нашу послугу, якщо ви хочете купити ТОВ.
Наш телефон з питань відкриття та реєстрації ТОВ у м. Кривий Ріг: (097) 29 -682-51.